KESİN KAYIT ALIMINA KAPALIDIR. ÖNTALEP OLUŞTURMANIZ HALİNDE ÖNTALEP OLUŞTURAN 20 KİŞİYE ULAŞMASI HALİNDE YENİ GRUP PLANLAMASI YAPILACAKTIR.

 

7. GRUP 

Eğitim Tarihleri: 29-30 Eylül, 1-2 Ekim 2023

Eğitim Gün ve Saatleri:  Haftaiçi 16:00-23:00, Haftasonu 10:00-18:00

Eğitim Yeri: Konya Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası

Eğitim Süresi:   32 Saat/4 Gün (Teorik Eğitim-24 Saat, Uygulama Eğitimi-8 Saat)

Eğitim Ücreti: 3500 TL (Merkezimize Gelerek Ödeme Yapmak İsteyen Katılımcılar için Worldkarta vade farksız 3 taksit, diğer kartlara Sitemiz üzerinden vade farklı 12 taksit)

 

KİMLER KATILABİLİR?

Arabuluculuk siciline kayıtlı olanlar

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

TEORİK EĞİTİM (24 DERS/SAAT)

UYGULAMA EĞİTİMİ (8 Saat)

 

NOT:

1- Grup kontenjanları 30 kişi ile sınırlıdır. Ön Kayıt Başvuruları Kesin Kayıt yerine geçmez. Kesin Kaydınızın tamamlanabilmesi için BURAYA TIKLAYARAK formu doldurmanız gerekmektedir.

2- Eğitim ücretini havale-eft yapacak katılımcılarımızın dekontunu formda belirtilen e-posta adresine göndermeleri gerekmektedir. Sitemiz üzerinden yapılan ödemelerde dekonta gerek yoktur.

3- Ödeme konusunda genellikle havale/eft işlemlerinde sorun yaşayan katılımcılarımız BURAYA TIKLAYARAK whatsapp hattımızdan destek alabilirler.

4- Gruplar form ve ödeme işlemlerini tamamlayan katılımcıların form ve ödeme dekontu gönderme sırasına göre oluşturulacaktır. Dekont veya formu kurumumuza ulaşmamış olanların kayıtları beklemede kalacak olup sorumluluk katılımcıya aittir. 

5- Katılımcılar ödeme ve form gönderme tarihleri baz alınarak grup atamaları yapılmakta ve arasis sisteme girilmektedir. Katılımcıların grup değişikliği işlemleri sadece mücbir sebep dahilinde ve belgelendirmek kaydıyla yapılacaktır. Diğer istekler dikkate alınmayacaktır.

6- Kesin kayıt oluşturan kişi sayısı 30 kişiye ulaşınca grup tarihi belirlenerek sms ile bildirilerek whatsapp grup linki gönderilecektir.

7- Eğitim başladığı gün katılımcı el kitabı ve derste kullanılabilecek materyaller katılımcılara ücretsiz teslim verilecektir.

* SELÇUKSEM, tercih edilen eğitim yerinde maksimum 30 gün içerisinde yeterli başvuru sayısına ulaşılamama durumunda eğitim yerini katılımcı tercihine en yakın yer ile değiştirme hakkını saklı tutar.

Hesap Bilgisi:

Banka: Vakıfbank
Eğitim Bedeli:  3500₺
Alıcı: S.Ü. Döner Sermaye Saymanlık Müd.
IBAN: TR97 0001 5001 5800 7302 9593 19
Açıklma: Adınız-Soyadınız, TC Numaranız ve Tüketici Hukuku

ÖNEMLİ NOT: Eğitim ücretini havale/EFT yöntemiyle yapacak katılımcılarımız dekontu ve gerekli belgeleri selcuksem.bilgi@selcuk.edu.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir.

 

Bunlar İlginizi Çekebilir

Fikri Mülkiyet Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

Eğitim Türü: Katılım Belgesi

Eğitim Süresi: 66

Başlama Tarihi: Öntalep Alınmaktadır

İnşaat Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

Eğitim Türü: Katılım Belgesi

Eğitim Süresi: 24

Başlama Tarihi: Ön Talep Alınmaktadır.

Ticaret Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

Eğitim Türü: Yüz Yüze Eğitim

Eğitim Süresi: 32

Başlama Tarihi: 12.10.2024

İş Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

Eğitim Türü: Yüz Yüze Eğitim

Eğitim Süresi: 48

Başlama Tarihi: Öntalep Alınmaktadır.