Konya Havaalanı: 

Konya havaalanından Rixos Hotel'e konaklama için gidecek katılımcılar için sadece ticari taksi ile ulaşım imkanı bulunmaktadır. Taksi ile ulaşım süresi ortalama 15-20 dakika sürmektedir.

Konya Otogarı:

Konya havaalanından Rixos Hotel'e konaklama için gidecek katılımcılar için ticari taksi, dolmuş ve tramvay ile ulaşım sağlanabilir. Taksi ile ulaşım süresi ortalama 15 dakikadır. Dolmuş kullanmak isteyen katılımcılar otobüsten indikten sonra indirme peronlarından otogar içinde bulunan mescitin önündeki otopark girişinden kampüs istikametine giden Kampüs-Bosna dolmuşuna binebilirler. Dolmuşla ulaşım ortalama 15 dakikadır. Tramvay kullanmak isteyen katılımcılar, indirme peronlarından tramvay hattı tabelalarını takip ederek kampüs istikametine giden tramvaya binmeleri ve Bosna Hersek durağında inmeleri gerekir. Ortalama süre 20-25 dakikadır.

Konya Tren Garı:

Konya havaalanından Rixos Hotel'e konaklama için gidecek katılımcılar ticari taksi ile daha kolay ulaşım sağlayabilirler. Tramvay kullanacak katılımcılar gardan 15 dakika tramvay durağına yürümesi gerekir.