+90 332 241 30 44 | selcuksem@selcuk.edu.tr
 • Veteriner Hekimler İçin Suni Tohumlama Eğitimi

  GENEL ARAMA

  Son Kayıt Tarihi : 05.10.2020
  Eğitim Başlama Tarihi : 05.10.2020
  Eğitim Yeri : S.Ü. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi
  Eğitim Süresi : 40 Saat
  Eğitim Günleri : Haftaiçi
  Eğitim Saatleri : 09:00-17:00
  Eğitim Ücreti : 1250.00 ₺

  14 EYLÜL 2020 TARİHİNDE BAŞLAYACAK EĞİTİM GRUBUMUZUN KONTENJANI DOLMUŞTUR. BİR SONRAKİ GRUBUMUZ 5-9 EKİM 2020 TARİHLERİ ARASINDADIR. EĞİTİME KATILABİLMEK İÇİN GEREKLİ BELGELERİ E-POSTA/KARGO VEYA ELDEN ULAŞTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.

  NOTLAR:

  • Eğitim kontenjanı 20 kişi ile sınırlıdır. Kontenjan dolduktan sonra gelen kayıtlar bir sonraki gruba otomatik olarak aktarılacaktır.
  • Eğitim Konya İl Tarım Müdürlüğü gözetiminde yapılacağı için eğitim başvurusu ve yazışmaların zamanında tamamlanması gerektiğinden ertelemeler haftalık olarak yapılmaktadır.
  • Eğitimde Pazartesi, Salı ve Perşembe günleri uygulama eğitimi olacaktır. Uygulama eğitimi kampüse 35 km mesafede bulunan Kaşınhanı Konya Et Mezbahasında yapılacak olup bu günlerde katılımcılar en geç saat 07:30'da SELÇUKSEM önünde hazır bulunmalıdır. Katılımcılar için servis bu saatte hareket edecek ve 12:30-13:00 civarı kampüse geri dönecektir. Öğle arasından sonra eğitim devam edecektir.
  • Katlımcıların eğitimde kullacakları kırtasiye ihtiyaçları ve uygulamada kullanacakları galoş, eldiven vb malzemeler kurumumuz tarafından temin edilmektedir.

   

  GEREKLİ BELGELER

  1. Eğitim Başvuru Formu (Bilgisayarınıza İndirip Doldurmak İçin Tıklayınız)
  2. Kimlik Fotokopisi
  3. Diploma Fotokopisi
  4. İki Adet Vesikalık Fotoğraf
  5. Dilekçe (Bilgisayarınıza İndirip Doldurmak İçin Tıklayınız)
  6. Dekont (Katılımcılarımız Merkezimize gelerek banka kartı/kredi kartıyla, aşağıda belirtilen hesap bilgilerine yatırarak veya sitemiz üzerinden Kesin Kayıt butonuna tıklayarak ödemelerini yapabilirler)

   

  NOT: Merkezimize gelme imkanı olmayan katılımcılar için dilekçenin çıktısını aldıktan sonra imzalanıp düzgün ve okunaklı bir şekilde taranarak diğer evraklarla birlikte selcuksem.bilgi@selcuk.edu.tr adresine mail göndermeleri yeterli olacaktır.

   

  HESAP BİLGİLERİ

  Banka: Vakıfbank

  IBAN No: TR97 0001 5001 5800 7302 9593 19

  Alıcı: S.Ü. Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğü

  Açıklama: Adınız-Soyadınız, TC Numaranız ve Veteriner Hekimler İçin Suni Tohumlama 

  ÖNEMLİ NOT: Eğitim ücretini havale/EFT yöntemiyle yapacak katılımcılarımız dekontu ve gerekli belgeleri selcuksem.bilgi@selcuk.edu.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir.

  Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, eğitim içerik ve detayları hakkında değişiklik yapma, eğitim tarihi değiştirme ve eğitimi iptal etme hakkını saklı tutar.

  EMAİL KAYIT

  Haber ve duyurularımızın mail adresinize gönderilmesi için aşağıdaki kutucuğa e-postanızı girip kaydola tıklayınız.