+90 332 606 05 62 | selcuksem@selcuk.edu.tr
 • İnşaat Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi (Son Eğitim)

  GENEL ARAMA

  Eğitim Yeri : arasis.net
  Eğitim Süresi : 64
  Eğitim Günleri : Haftaiçi-Haftasonu
  Eğitim Saatleri : 15:00-23:00
  Eğitim Ücreti : 1350.00 ₺

  YENİ EĞİTİM GRUBU KAYITLARIMIZ BAŞLADI. EĞİTİM AÇILACAĞINDA BİLGİ ALMAK İÇİN ÖN KAYIT FORMUNU DOLDURABİLİRSİNİZ

  Eğitim Tarihleri: 23-31 Ağustos 2021 (EĞİTİM TAMAMLANDI)

  Gün ve Saatler: Haftaiçi 15:00-23:00, Haftasonu 10:00-18:00

  Eğitim Süresi: 64 Saat (Teorik Eğitim-38 Saat, Uygulama Eğitimi-24 Saat, Taraf Vekilliği-2 Saat)

  Eğitim Yeri: arasis.net 

   

  İnşaat Hukuku Uzman Arabuluculuk Eğitimine kayıt olan tüm katılımcılarımıza Uygulamalı KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU (KVKK) Eğitimimiz %50 İndirimlidir. İndirim Kodu eğitime kaydolduktan sonra sms ile bildirilecektir.

   

  Eğitimin Amacı

  Program, eğitime katılanların edindikleri bilgiler sayesinde inşaat hukuku mevzuatından kaynaklı konularda uzman arabuluculuk faaliyetlerini ilgili mevzuattaki güncel duruma göre yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

   

  Eğitimin İçeriği

  Eğitimler Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığının sistemi arasis.net üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimlere devam zorunluluğu bulunmakta olup derslere devam durumu Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından takip edilecek ve whatsapp grubumuzdan 2-3 günlük periyotlarla paylaşılacaktır. Derse katılımda 1/12 oranının üzerinde devamsızlığı olan katılımcılara sertifika düzenlenmeyecektir.

   

  Kimler Katılabilir?

  Eğitim programına sadece Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından tutulan arabuluculuk siciline kayıtlı arabulucular başvurabilirler.

   

  NOTLAR:

  Eğitim 30 kişilik gruplar halinde düzenlenecektir. Yeterli kontenjan oluşmadığı durumlarda SELÇUKSEM eğitim tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Eğitim portalına mobil telefon ve tablet ile giriş sağlanamamaktadır. Katılımcılarımızın eğitime bilgisayarlarından chrome tarayıcı kullanmaları tavsiye edilir.

  Eğitime katılım zorunlu olup eğitim bitiminde arasis.net üzerinden oluşturulacak çizelgede 1/12 oranının üzerinde devamsızlığı olan katılımcılarımıza belge gönderimi yapılamamaktadır.

  Eğitim ücretini ödedikten sonra en az 3 ay süreyle eğitim açılmadığı takdirde iade mümkündür. Diğer durumlarda iade yapılmamaktadır.

   

  Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  1. Başvuru Formu (İndirmek için BURAYA TIKLAYINIZ)
  2. Kimlik/Ehliyet/Avukat Kimliği vb. resmi/fotokopisi 
  3. Ödeme dekontu (Merkezimize gelerek Worldkarta çekim yapmak isteyenlere vade farksız 9 taksit, havale/eft dekontu veya web sitesi üzerinden Kesin Kayıt butonuna tıklayarak vade farklı 12 taksit)​

  WhatsApp ile iletişime geç 

  ​NOT: Yukarıda sayılan belgeleri whatsapp butonuna tıklayarak whatsapp hattımıza veya selcuksem.bilgi@selcuk.edu.tr adresine e-posta olarak okunaklı ve düzgün bir şekilde göndermeniz  durumunda kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kayıt işleminin gerçekleştiğine dair bilgi ve eğitimle ilgili bilgilendirmeler katılımcılarımızdan oluşan whatsapp grubu üzerinden yürütülecektir. Kesin kayıtlar ödeme sırasına göre belirlenecek olup ödeme işlemini tamamlayan katılımcının eğitim tarihleri yine whatsapp grubu üzerinden bildirilecektir.

  Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, eğitim içerik ve detayları hakkında değişiklik yapma, eğitim tarihi değiştirme ve eğitimi iptal etme hakkını saklı tutar.

  EMAİL KAYIT

  Haber ve duyurularımızın mail adresinize gönderilmesi için aşağıdaki kutucuğa e-postanızı girip kaydola tıklayınız.