+90 332 606 05 62 | selcuksem@selcuk.edu.tr
 • Fikri ve Sınaî Haklar Hukukunda Uzman Arabuluculuk Eğitimi

  GENEL ARAMA

  Eğitim Yeri : arasis.net
  Eğitim Süresi : 66 Saat
  Eğitim Günleri : Haftaiçi-Haftasonu
  Eğitim Saatleri : Hafta İçi 15:00-23:00, Hafta sonu 10:00-18:00
  Eğitim Ücreti : 1250.00 ₺

  1. Grup (KAYIT ALIMINA KAPALIDIR)

  Eğitim Tarihleri: 

  Gün ve Saatler: Haftaiçi 15:00-23:00, Haftasonu 10:00-18:00

  Eğitim Süresi: 66 Saat (Teorik Eğitim-48 Saat, Uygulama Eğitimi-16 Saat, Taraf Vekilliği-2 Saat)

  Eğitim Yeri: arasis.net 

   

  Fikri ve Sınai Haklar Hukuku Uzman Arabuluculuk Eğitimine kayıt olan tüm katılımcılarımıza Uygulamalı KİŞİSEL VERİLERİ KORUMA KANUNU (KVKK) Eğitimimiz %50 İndirimlidir. İndirim Kodu eğitime kaydolduktan sonra sms ile bildirilecektir.

   

  Eğitimin Amacı

  Program, eğitime katılanların edindikleri bilgiler sayesinde fikri ve sınai haklar hukuku mevzuatından kaynaklı konularda uzman arabuluculuk faaliyetlerini ilgili mevzuattaki güncel duruma göre yapmalarını sağlamayı amaçlamaktadır.

   

  Eğitimin İçeriği

  Eğitimler Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Daire Başkanlığının sistemi arasis.net üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir. Eğitimlere devam zorunluluğu bulunmakta olup derslere devam durumu Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından takip edilecek ve whatsapp grubumuzdan 2-3 günlük periyotlarla paylaşılacaktır. Derse katılımda 1/12 oranının üzerinde devamsızlığı olan katılımcılara sertifika düzenlenmeyecektir.

   

  Kimler Katılabilir?

  Eğitim programına sadece Arabuluculuk Daire Başkanlığı tarafından tutulan arabuluculuk siciline kayıtlı arabulucular başvurabilirler.

   

  NOTLAR:

  Eğitim 30 kişilik gruplar halinde düzenlenecektir. Yeterli kontenjan oluşmadığı durumlarda SELÇUKSEM eğitim tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

  Eğitim portalına mobil telefon ve tablet ile giriş sağlanamamaktadır. Katılımcılarımızın eğitime bilgisayarlarından chrome tarayıcı kullanmaları tavsiye edilir.

  Eğitime katılım zorunlu olup eğitim bitiminde arasis.net üzerinden oluşturulacak çizelgede 1/12 oranının üzerinde devamsızlığı olan katılımcılarımıza belge gönderimi yapılamamaktadır.

  Eğitim ücretini ödedikten sonra en az 3 ay süreyle eğitim açılmadığı takdirde iade mümkündür. Diğer durumlarda iade yapılmamaktadır.

   

  Kesin Kayıt için Gerekli Belgeler

  1. Başvuru Formu (İndirmek için BURAYA TIKLAYINIZ)
  2. Kimlik/Ehliyet/Avukat Kimliği vb. resmi/fotokopisi 
  3. Ödeme dekontu (Merkezimize gelerek Worldkarta çekim yapmak isteyenlere vade farksız 9 taksit, havale/eft dekontu veya web sitesi üzerinden Kesin Kayıt butonuna tıklayarak vade farklı 12 taksit)​

  WhatsApp ile iletişime geç 

   

  ​NOT: Yukarıda sayılan belgeleri whatsapp ikonuna tıklayarak whatsapp hattımıza veya selcuksem.bilgi@selcuk.edu.tr adresine e-posta olarak okunaklı ve düzgün bir şekilde göndermeniz  durumunda kayıt işleminiz tamamlanmış olacaktır. Kayıt işleminin gerçekleştiğine dair bilgi ve eğitimle ilgili bilgilendirmeler katılımcılarımızdan oluşan whatsapp grubu üzerinden yürütülecektir. Kesin kayıtlar ödeme sırasına göre belirlenecek olup ödeme işlemini tamamlayan katılımcının eğitim tarihleri yine whatsapp grubu üzerinden bildirilecektir.

   

  NOT:

  Eğitim ücretini havale/EFT yöntemiyle yapacak katılımcılarımız için hesap bilgisi aşağıda paylaşılmıştır. Dekontun yukarıdaki whatsapp butonuna tıklayarak whatsapp hattımıza veya diğer belgelerle birlikte kurumumuza elden/posta yoluyla ulaşması gerekmektedir. Ödemede sorun yaşayan katılımcılarımız 332.606 05 62 Dah:102 Muhasebe birimimizle görüşebilir.

   

  Banka: Vakıfbank

  IBAN No: TR97 0001 5001 5800 7302 9593 19

  Alıcı: S.Ü. Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğü

  Açıklama: Adınız-Soyadınız, TC Numaranız ve Fikri Haklar Hukuku

  Selçuk Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi, eğitim içerik ve detayları hakkında değişiklik yapma, eğitim tarihi değiştirme ve eğitimi iptal etme hakkını saklı tutar.

  EMAİL KAYIT

  Haber ve duyurularımızın mail adresinize gönderilmesi için aşağıdaki kutucuğa e-postanızı girip kaydola tıklayınız.