Sosyal Medya Kullanımı(Online)

 

7. GRUP

Son Kayıt Tarihi: 29 Eylül 2019

Eğitim Tarihleri: 30 Eylül - 4 Ekim 2019

Eğitim Süresi: 4 Ders

Sınav Tarihleri: 4-6 Ekim 2019

Eğitim Ücreti: 100 TL

 

6. GRUP

Son Kayıt Tarihi: 18 Ağustos 2019

Eğitim Tarihleri: 19-26 Ağustos 2019

Eğitim Süresi: 4 Ders

Sınav Tarihleri: 27-29 Ağustos 2019

Eğitim Ücreti: 100 TL

 

NEDEN ETKİLİ VE DOĞRU SOSYAL MEDYA DERSİNE KATILMALIYIZ:

 

Günümüzde sosyal medya hayatımızın bir parçası olmuş durumdadır. Artık sosyal medya sadece eğlence ve kişisel kullanımın dışında, iş dünyasında da önemli ölçüde kullanılmaktadır. Yapılan araştırmalara göre sosyal medyayı kullanan kişi sayısı her geçen gün artmaktadır. Geniş kitlelere ulaşmak için çok kolay ve ucuz bir araç halini almıştır. Sosyal platformların sayısı gün geçmeden artarak her türlü bilgiye anlık ulaşma imkanı doğmuştur. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de günlük internet kullanım süresi 7 saate yaklaşmıştır. Televizyon izleme süresinin 2 katından fazla olan internet kullanımı kullanıcılar tarafından vazgeçilmez olmuştur.

Kurum ve kuruluşlar hızla gelişen bu mecrayı yakından takip ederek hedef kitleleriyle iletişim kurmak için bir araç olarak kullanmaya başlamıştır. Yalnız, hedef kitlelere ulaşmak için sosyal medyayı doğru kullanmak ve beklenen etkiyi alabilmek için bu mecrayı doğru yönetmek gerekir.

Alacağınız bu eğitim ile sosyal medya hesaplarınızı doğru, etkili ve profesyonelce kullanabilecek seviyeye gelmiş olacaksınız. Hedef kitlelerinize en kısa yoldan ulaşabilecek ve beklediğiniz etkiyi fazlasıyla alabileceksiniz. Nasıl takipçi arttırabileceğinizi, önemli noktaları bu eğitim paketi ile öğrenmiş olacaksınız. Yapacağınız paylaşımlarda yaşayabileceğiniz hukuki sorunları ve alacağınız önlemleri tüm boyutlarıyla öğreneceksiniz. Sosyal medyayı doğru ve etkili şekilde kullanmada diğer insanlardan her zaman bir adım önde olacaksınız.

 

ETKİLİ VE DOĞRU SOSYAL MEDYA DERSİNE KİMLER KATILMALI:

 

Sosyal medya hesaplarını başarılı şekilde yönetmek isteyen her birey, sosyal medya hesaplarını kendi yönetmek isteyen kurum sahipleri, sosyal medya alanında çalışan kişiler bu eğitime katılabilir.

 

ALINACAK EĞİTİMLE AÇILACAK İSTİHDAM ALANLARI NELERDİR:

 

Programı tamamlayanlar; medya kuruluşlarında, multimedya şirketlerinde, dijital pazarlama ajansı firmalarında, reklam ajanslarında, şirketlerin sosyal medya bölümünde çalışabilir.

 

VERİLECEK EĞİTİMİN İÇERİĞİ:

 

 • Sosyal Medya Kavramı
 • Sosyal Medyanın İlerleyişi
 • Sosyal Medyanın Özellikleri
 • Paylaşımlarda Dikkat edilmesi Gerekenler
 • Hedef Kitle Arttırmak için Püf Noktalar
 • İçerik Oluşturmada Göz Önünde Bulundurulması gerekenler
 • Karşılaşabileceğimiz Hukuki sorumluluklar

 

ÖNEMLİ UYARILAR

 • Uzaktan eğitim videolarını izledikten sonra online olarak sınav yapılmaktadır. Katılımcıların 3 kez ücretsiz sınava girme hakkı bulunmaktadır.

 • Sınavda 60 ve üzeri alanların başvuruda belirttikleri adreslerine sertifikaları en geç 10 iş günü içerisinde ücretsiz olarak gönderilecektir.

 • Eğitim ücreti 100,00 TL'dir.

  Eğitime başvuru yaptıktan sonra ücreti  TR97 0001 5001 5800 7302 9593 19 nolu "S.Ü Döner Sermaye Saymanlık Müdürlüğü" hesap numarasına yatırıp dekontu selcuksem@selcuk.edu.tr adresine mail atmanız gerekmektedir.

   Dekontun açıklama kısmına, Ad-Soyad, TC Numaranız ve İletişim Eğitimi yazmanız gerekmektedir.

 • Ödeme yapıldıktan sonra hiçbir şekilde ücret iadesi yapılamamaktadır.

 • Ödemesi yapılmayan başvurular kabul edilmeyecektir.

 • Dilerseniz ödemenizi kredi/banka kartınızla sitemizin sağ kısmında bulunan Kesin Kayıt butonuna tıklayarak sanal postan taksitli veya tek çekim olarak yapabilirsiniz.

 


Etiketler

Sosyal Medya Kullanımı(Online) Hakkında Sorulan Sorular

Sosyal Medya Kullanımı(Online) hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir.

Soru Sormak İçin