Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi(Online)

GRUP-1

Son Kayıt Tarihi: 19 Ocak 2020

Eğitim Tarihleri: 20 Ocak - 16 Şubat 2020

Eğitim Süresi: 32 Saat

Sınav Tarihleri: 17-19 Şubat 2020

Eğitim Ücreti: 190,00 TL

 

NOT: Eğitim, 15 kişilik sınıf çoğunluğuna ulaştığı takdirde başlatılacaktır. Yeterli çoğunluk oluşmadığı takdirde SELÇUKSEM, eğitim tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. 

 

Eğitim Tanımı

Çağımız iletişim çağı olarak anılmakta, etkili iletişim kurabilen kişi, gurup ya da toplumlar kendilerini daha rahat ifade edebilmekte, karşı tarafı kendi istedikleri doğrultuda davranmaya ikna edebilmektedirler. Etrafımızdaki herkes ihtiyaçlarını karşılayabilmek, hayatta kalabilmek için zorunlu olanı kadar iletişim kurabilmekte ancak bu kadarlık iletişim profesyonellerin işini tam olarak çözememektedir. Bu nedenle kişi ya da toplumlara mesaj iletmek isteyenlerin etkili iletişim kurma zorunlulukları vardır. Bu da ancak profesyonel bir diksiyon-konuşma eğitimi ile mümkün olabilmektedir. Bu kapsamda verilecek eğitimde aday/öğrenci/kursiyerlere şu konu başlıkları altında bilgi ve deneyim kazandırılması hedeflenmektedir. 

Bu eğitimimizde;
  • Diksiyon,
  • Beden dili,
  • Topluluk önünde konuşma,
  • Metne dayalı ve spontane konuşmalar,
  • Etkili vurgu ve tonlamalar,
  • Nefes kontrolü,
  • Ses ve sesin etkin kullanımı,
  • Mikrofonun doğru kullanımı,
  • İkna stratejileri konuları işlenecektir.

 

 

Sistem Nasıl İşler?

Eğitimi satın almak isteyen katılımcı "Kesin Kayıt" butonuna tıklayarak kaydını ve ödemesini tamamlar. Eğitim başlama tarihinde katılımcının cep telefonuna sistem erişim bilgileri ve şifreler gönderilir. Katılımcı bu bilgilerle eğitime başlar.

 

Videoları İzlemede Süre Var mıdır?

Videoları belirtilen tarih aralıklarında istediğiniz yerden izleyebilirsiniz. Kullanıcı panelinde sadece sınav döneminde eğitimi tamamladığı takdirde Sınava Giriş Yap butonu gözükür. 

 

Sınav Sistemi Nasıl Çalışır?

Sınav soruları izlediğiniz videolardan sorulur. Harici soru olmaz. Soruları her eğitmen alanına göre hazırlar. Katılımcıların sınava 3 kez girme hakkı vardır. Sınavlarda ortalama 20 soru sorulur. Başarı puanı 50'dir. 50 puan ve altı alan katılımcılara KATILIM BELGESİ gönderilir. 50 üzeri alan katılımcılara EĞİTİM SERTİFİKASI düzenlenir ve ücretsiz kargo ile katılımcının verdiği adrese kargolanır.

 


Etiketler

Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi(Online) Hakkında Sorulan Sorular

Diksiyon ve Beden Dili Eğitimi(Online) hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir.

Soru Sormak İçin