Diksiyon; Güzel ve Etkin Konuşma Kursu

DİKSİYON; GÜZEL VE ETKİN KONUŞMA EĞİTİMİ

Çağımız iletişim çağı olarak anılmakta, etkili iletişim kurabilen kişi, gurup ya da toplumlar kendilerini daha rahat ifade edebilmekte, karşı tarafı kendi istedikleri doğrultuda davranmaya ikna edebilmektedirler. Etrafımızdaki herkes ihtiyaçlarını karşılayabilmek, hayatta kalabilmek için zorunlu olanı kadar iletişim kurabilmekte ancak bu kadarlık iletişim profesyonellerin işini tam olarak çözememektedir. Bu nedenle kişi ya da toplumlara mesaj iletmek isteyenlerin etkili iletişim kurma zorunlulukları vardır. Bu da ancak profesyonel bir diksiyon-konuşma eğitimi ile mümkün olabilmektedir. Bu kapsamda verilecek eğitimde aday/öğrenci/kursiyerlere şu konu başlıkları altında bilgi ve deneyim kazandırılması hedeflenmektedir. 

Bu eğitimimizde;
Diksiyon, beden dili, topluluk önünde konuşma, metne dayalı ve spontane konuşmalar, etkili vurgu ve tonlamalar, nefes kontrolü, ses ve sesin etkin kullanımı, mikrofonun doğru kullanımı, ikna stratejileri konuları UYGULAMALI olarak işlenecektir.

Eğitmen CV'sine ulaşmak için tıklayınız

NOT: Diksiyon Eğitimi dışında kurum ve gruplara yönelik olarak stres yönetimi, kurumsal aidiyet, pazarlama stratejileri gibi eğitimler de verilebilmektedir. 

Etiketler

Diksiyon; Güzel ve Etkin Konuşma Kursu Hakkında Sorulan Sorular

Diksiyon; Güzel ve Etkin Konuşma Kursu hakkında tüm sorularınızı bu bölümden paylaşabilirsiniz. Her eğitime ait soru cevap bölümü farklıdır. Bu yüzden sorduğunuz soru mutlaka bu konu hakkında olmalıdır.

Sormuş olduğunuz sorulara uzmanlarımız veya bu konuda bilgi sahibi diğer üyelerimiz yanıt verebilir.

Soru Sormak İçin

Doç. Dr. Metin KASIM
 • Kurs Tarihi : Yeterli başvuru sayısına ulaşınca açılacaktır. Kurs açılacağında bilgi almak için Ön Kayıt Formu'nu doldurun
 • Kurs Süresi :
  32 Saat / 4 Haftasonu
 • Kurs Gün ve Saatleri : Haftasonu - 14:00-18:00
 • Eğitim Yeri :
  Sürekli Eğitim Merkezi
 • Kurs Ücreti : S.Ü. Mezunları - 500 TL
  Diğer katılımcılar - 550 TL
Eğitimi Paylaş: